JT Grup – Colectare si reciclare deseuri

Contact - JT GRUP S.R.L.

  • Cod fiscal: 18011304
    Nr. Înmatriculare: J36/554/2005
  • EUID: ROONRC.J36/554/2005
  • Adresa: Tulcea, Str. Isaccei, nr. 84A

Office
Telefon: 0747JTGRUP (584787)

E-mail: office@jtgrup.ro


Prin utilizarea acestui formular sunteti de acord cu stocarea si manipularea datelor dvs. pe acest site web.


Dispecer

  • Telefon: 0732.154.094
  • E-mail: dispecer@jtgrup.ro

Resurse umane

  • Telefon: 0747.267.773
  • U. Rodica
  • E-mail: resurseumane@jtgrup.ro

Juridic

  • Telefon: 0751.220.007
  • M. Cristina
  • E-mail: juridic@jtgrup.ro

Administrativ

  • Telefon: 0751.100776
  • L. Alexandru
  • E-mail: administrativ@jtgrup.ro

Contabiliate

  • Telefon: 0732.154.094
  • C. Cristina
  • E-mail: contabilitate@jtgrup.ro

Salubrizare

  • Telefon: 0742.197.599
  • C. Geanina
  • E-mail: salubrizare@jtgrup.ro

Logistica

  • Telefon: 0740.136.263
  • A. Stefan
  • E-mail: logistica@jtgrup.ro

Puncte de lucru

Tulcea, Str. Isaccei, Nr. 84A, Judeţul Tulcea
Telefon : 0747JTGRUP (584787)

Tulcea, soseaua Agighiol, Km. 8, Judeţul Tulcea
Telefon : 0732 154 094

Strada Băilor nr.3, Babadag 825100
Telefon: 0732 154 094